DUYURU : ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU OLARAK TÜM YURTSEVERLER İİLE 18 ŞUBAT 2023 TARİHİNDE ANKARA’DA BULUŞUYORUZ !!!! KAYDOLMADIYSANIZ İŞTE TAM SIRASI !!!

Özel Buro Grubu'na
Hoş Geldin!

İçeriklerden anında haberdar olmak için mail sistemine abone olmak ister misiniz?

Değerli Yurtseverler,

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU Tanışma Toplantılarına uzun bir ara vermiştik. İşte şimdi tanışma ve bilgilenme & bilgilendirme toplantılarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. En son, 20 Eylül 2020 tarihinde İstanbul (Taksim) ‘da THE GREENPARK HOTEL’de 80 kişinin katılımı ile kapsamlı bir toplantı yapmıştık. Şimdi çok ara verdiğimizi fark ettik ve yeniden buluşma zamanı geldi diyoruz. Bu seferki toplantımız 19 Kasım 2022 Cumartesi günü  Pursaklar (Ankara) semtinde bulunan ALEMİ RÜYA TOPLANTI SALONU’nda olacaktı ancak yeterli teknik ekipman bulunmadığı için ve ayrıca mekan sahipleri kişi başı fiyatında azami bir artış yapınca toplantıyı 12 Kasım 2022 Cumartesi günü Düzce ili merkezinde bulunan KORUKÖY RESTAURANT & CAFE’de yapma kararı aldık ve yaptık.

Daha önce, 20 Eylül 2020 tarihinde İstanbul (Taksim) ‘da THE GREENPARK HOTEL’de 80 kişinin katılımı ile kapsamlı bir toplantı yapmıştık ve sonrasında da 19 Kasım 2022 Cumartesi günü Düzce Koruköy Cafe’de toplandık ve çok verimli bir BİLGİLENDİRME TOPLANTISI yaptık.

Şimdi sıra geldi Ankara’da bulunan yurtseverlere. Onlar için şimdi Ankara’da toplanıyoruz. Şimdi çok ara vermeden yeniden buluşma zamanı geldi diyoruz.

Bu seferki toplantımızı 14 Ocak 2023 Cumartesi günü Kızılay Mah. Menekşe 1 Cad. No 10 Çankaya semtinde (Ankara) bulunan Nergiz Kültür Sanat Merkezi – Nergiz Kafe’de yapma kararı almıştık ancak Grip salgını nedeniyle toplantıda sunum yapacak değerli büyüklerimiz salgına yakalanınca 14 Ocak toplantımızı erteleme kararı aldık.

Ve nihayet 18 Şubat Cumartesi günü eğer yine bir aksilik olmaz ise ve sunum yapacak büyüklerimizde bir engel çıkmaz ise yeniden burada buluşacağız.

Toplantımızı 18 Şubat 2023 Cumartesi günü Nergiz Cafe’de yapıyoruz.

MEKAN WEB SİTE : http://www.nergizkultursanat.com

MEKAN KONUM BİLGİSİ İÇİN TIKLAYIN : http://www.nergizkultursanat.com/?page_id=16

İletişim

Nergiz Kültür Sanat Merkezi – Nergiz Kafe

Kızılay Mah. Menekşe 1 Cad. No 10 Çankaya Ankara

Cep Telefonu

0 530 730 84 03

Whatsapp

0 530 730 84 03

(Toplantıya katılacak yurtsever üyelerimiz gelmeden önce NERGİZ KÜLTÜR SANAT MERKEZİ – NERGİZ CAFE’yi arayarak detaylı adres tarifi alabilirler.)

Tanışma toplantımızın amacı, hem üyelerimize ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU icraatleri hakkında birinci ağızdan yani Yöneticiler tarafından bilgi aktarmak, hem ülkemizi ilgilendiren milli sorunlar konusunda, örneğin PKK ve SÖZDE SOYKIRIM ile ilgili yapılan faaliyetler, alınan önlemler konusunda görüş alış verişinde bulunmak, hem de diğer güncel konularla ilgili beyin fırtınası yapmaktır. Ayrıca katılım sağlayan VİP katılımcılarımızda ki bunlar kimi zaman Emniyet Müdürlerimiz, Kıymetli Komutanlarımız, Gazetecilerimiz ve Akademisyenlerimiz gibi toplumun, ülkenin ve siyasetin nabzını tutan önemli misafirlerimiz olabiliyorlar ve değerli fikirleri ile yolumuzu aydınlatıyorlar.

Örneğin geçen seferki Düzce Koruköy toplantımıza Eski Edirne Emniyet Müdürümüz Sn. Hanefi Avcı ve Türk Tarihi Yazarlarından ve “Türklerin Şifresi”ni yazan Araştırmacı Yazar Hayrettin Çakır gibi değerli misafirlerimiz iştirak etti ve ülkemizin içinde bulunduğu jeo-stratejik ve jeo-politik konum hakkında ve Türkün tarihi konusunda önemli bilgiler verdi.

Şimdi de bir çok onlarca önemli isme davet gönderdik ve davetimiz kabul edildikçe bilahare katılım sağlayacak önemli isimleri buradan duyuracağız sizlere.

Üyelerimiz de toplantıda istedikleri konu hakkında soru yada fikir yöneltebilir. Katılan üyelerimizden belirli bir konuda sunum yapmak isteyenler için 30 (15 dakika opsiyonlu) dakikalık bir zaman dilimi ayrılmıştır. Sunum yapacak üyelerimizin toplantıdan en az 15 gün önce değerlendirmek için sunumlarını ozel-buro@mit.ist adresimize göndermeleri rica olunur. Sunum/lar incelendikten sonra üyemize kesin cevap verilecektir.

Toplantıya aşağıda görebileceğiniz gibi bir çok devlet büyüğümüzü davet ettik. Büyüklerimiz davetimizi değerlendirecekler ve bize katılım için kesin kararlarını bildirecekler, biz de bilahare katılımcılara katılacak büyüklerimizin isimlerini bildireceğiz.

Şu ana kadar büyüklerimizden toplantı daveti yaptığımız isimler şunlar,

 1. E. Tuğg. Veli Küçük
 2. Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek
 3. Vatan Partisi  Basın Büro Başkanı Gülşen Korkmaz
 4. Eski EGM ÖZEL HAREKAT DAİRE Başkanı İbrahim Şahin
 5. Mahmut Tanal (CHP MİLLETVEKİLİ)
 6. Süheyl Batum (CHP MİLLETVEKİLİ)
 7. Hüsamettin Aydeniz (Bursa Arena Sitesi Yöneticisi)
 8. Hayrettin Çakır (TÜRK TARİHİ YAZARI)
 9. Hamza Bulut (OĞUZ OCAKLARI BAŞKAN)
 10. E. TUĞA. Türker Ertürk
 11. Altay Tokat – Emekli Korgeneral
 12. Refik Nuhoğlu – ÖZEL HAREKAT DAİRESİ Emekli Polisi (ERGENEKON SANIĞI)
 13. Ali Bektan (Gazeteci – Yazar)
 14. Kemal Kerinçsiz (BÜYÜK HUKUÇULAR BİRLİĞİ BŞK. – ERGENEKON SANIĞI)
 15. Talha Aytekin (Gazeteci – Yazar)
 16. Ufuk Yaşar (Polis Gazetesi)
 17. Tarık Sülo Cevizci (SURİYE UZMANI)
 18. Suat Gün (Kudüs Derneği Başkanı)
 19. Muhammed Şık (Gazeteci – Yazar)
 20. Prof. Dr. Nurşen Mazıcı (Akademisyen)
 21. Ömür Çelikdönmez (Gazeteci – Yazar)
 22. Osman Turna (TÜRKİYE TURAN GRUBU BAŞKANI)
 23. Onur Dedeoğlu (Ankara – Basın Mensubu)
 24. Okan Geçgel (TİGAD BAŞKANI)
 25. Mürteza Öztürk (SİYASET CAFE SİTESİ SAHİBİ YÖNETİCİSİ)
 26. Müseyip Erdoğmuş (USESAM KURUCUSU)
 27. Mustafa İlker Yücel (ERGENEKON SANIĞI)
 28. Murat Lehimler (Küresel Politikalar Araştırma Merkezi Koordinatörü)
 29. İsmail Bendiderya (Araştırmacı – Yazar))
 30. Prof. Dr. Anıl Çeçen (Akademisyen)
 31. E. TÜMG. Armağan Kuloğlu
 32. DZ. KUR. ALB. Mehmet Koray Eryaşa
 33. E. KUR. ALB. Eray Güçlüer
 34. E. TÜMA. Ali Deniz Kutluk
 35. E. YB. Halil Mert
 36. Erdem Hoca (TÜRK DÜNYASI UZMANI)
 37. Ertuğrul Yücel (İstihbarat Araştırma Uzmanı)
 38. E. KUR. YZB. Ataman Yıldırım (ERGENEKON SANIĞI)
 39. Cahit Maaç (TRT Eski Spikeri)
 40. Murat Yücel – Ankara Ülkü Ocakları Lideri (ERGENEKON SANIĞI)
 41. ÖZER SATILMIŞ ÖZGÜÇ   – AKSAN (Akdeniz Gençlik Sanat Araştırma ve Eğitim Derneği) PROJE KOORDİNATÖRÜ
 42. E. KUR. ALB. ÜMİT YALIM
 43. AYKUT TÖLEGEN – VATAN PARTİSİ ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ
 44. UTKU REYHAN – VATAN PARTİSİ GENEL SEKRETERİ
 45. Prof. Dr. Nurşen Mazıcı

Toplantıya katılan üyelerimiz bu buluşmamız ile birbirini sadece sanal ortamda değil reel ortamda da tanımış olacaklar.

Toplantımız 18 Şubat 2023 Cumartesi günü Ankara ili – Çankaya merkezinde bulunan Nergiz Kültür Sanat Merkezi – Nergiz Kafede 13:00 ile 18:00 saatleri arasında yapılacaktır. (Toplantı yarım gündür.)

Önemli Not :

 1. Ancak, katılım durumuna bağlı olarak tarihi ve saati öne veya ileri alabiliriz. Kesin tarih ve saat toplantı tarihinden en az 1 hafta önce katılımcılara bildirilecektir. Yeterli katılım olmaması halinde toplantı daha uygun bir tarihe ertelenecek ve katılımcılara bilahare iletilecektir. Eğer beklenenin çok üzerinde bir iştirak olması durumunda yine kesin tarih ve saat toplantı tarihinden en az 1 hafta önce katılımcılara bildirilecektir.
 2. Ücret, 17 Şubat 2023 Cuma tarihinden önce toplanacaktır. 17 Şubat 2023 Cuma tarihine kadar katılımını iptal etmek isteyenlere ücret tutarı iade edilecektir. 17 Şubat 2023 Cuma tarihinden sonra mekana kesin rezervasyon ödemesi yapılacağından para iadesi yapılmayacaktır.
 3. Toplantıda kıyafet zorunluluğu yoktur. Ancak pejmürde, ortama yakışmayacak tarzda kıyafetlerin tercih edilmemesini rica ederiz.
 4. Tüm katılımcıların tercihen toplantı başlama saati olan 13:00’den 10 dakika öncesinde Toplantı Mekanın’nda olmaları rica olunur. Geç gelinmesi ve yada toplantıya katılanamaması durumunda ücret iadesi yapılmaz.
 5. Otopark ücreti YOKTUR; Konaklama gerçekleştirecek olan misafirlerimiz için mekanın geniş bir otoparkı mevcuttur.
 6. Toplantıda söz almak veya herhangi bir konuda konuşmak yada bilgi vermek isterseniz lütfen konuşacağınız yada bilgi vereceğiniz konu ile ilgili yazılı dokümantasyonu ozel-buro@mit.ist adresimize gönderin. İncelendikten sonra onaylanıp onaylanmayacağı hususunda bilgilendirileceksiniz. Katılımcıların konuşma süresi maksimum 30-45 dakika arasıdır. (15 dakika opsiyonlu)

Katılım ücreti kişibaşı 200 TL’dir. (Bu tutar bize toplantı imkanı sunan mekana verilecektir.)

ÖNEMLİ NOT : Toplantıya özel olarak davet edilen ve sunum yapacak olan Devlet Büyüklerimiz, Akademisyenlerimiz, Bürokratlarımız, İstihbaratçılarımız, Vekillerimiz ve diğer devlet erkanı ücretten muaftırlar. Sunum yapmayan katılımcılardan ise iştirak bedeli tahsil edilecektir. Ödemeyi daha önce yaptıysanız lütfen bu bildirimi dikkate almayınız.

Toplantıya katılmak isteyen yurtseverler ozel-buro@mit.ist adresimize yada 0539-570-2295 nolu telefonumuza isim-soyad, E-posta adresi ve cep telefonu numaralarını yazdırsınlar.

Bu kadar geniş ve nitelikli bir toplantı şu ana kadar yapılmadı. Değerli büyüklerimiz bu toplantıda ülkemizi ilgilendiren önemli konularda çok önemli açıklamalar yapacaklar.

Siz de gecikmeden kaydınızı yaptırın. Tüm yurtseverleri bekliyoruz.

Erkut Ersoy

İstihbarat Uzmanı

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU

http://farkosgb.com/wp-content/uploads/ileti%C5%9Fim11.jpg

Mekan tarafından sunulan ikramlar

 1. •Toplantı süresince Çay servisi
 2. • Ücretsiz Teknik Ekipman Kullanımı (Projeksiyon, Perde, Mikrofon, Laptop, Flipchart)
Özel Buro Grubu'na
Hoş Geldin!

İçeriklerden anında haberdar olmak için mail sistemine abone olmak ister misiniz?

Popüler Yazılar