İletişim

Özel Büro İstihbarat Grubu, Türkiye Cumhuriyeti anayasasına, kurumlarına, milletimizin bölünmez bütünlüğüne yönelik her türlü faaliyet hakkında açık kaynaklar üzerinden bilgi toplamak ve kamuoyu ile paylaşmak amacı ile araştırma uzmanları (açık kaynaklar) tarafından tesis edilmiştir.

Ülkemize yönelik her türlü tehdit ve faaliyet hakkında web ve diğer açık kaynaklarda araştırma yapan, üyeleri ile ülkemizin hali hazırdaki milli meseleleri hakkında fikir jimnastiği yapan, çözüm arayan ve çözüm önerilerini kamuoyu ve resmi̇ güvenli̇k kurumları ile paylaşan yurtsever bir  AÇIK İSTİHBARAT grubudur.

30 YILLIK TRT SPİKERİ BÜYÜĞÜMÜZ ÖZEL BÜRO GRUBUNU TANITIYOR. SES DOSYASINI AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIDAN DİNLEYEBİLİRSİNİZ.

 

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU, MİLLİ MENFAATLERE SAHİP ÇIKAN, BU UĞURDA KURUCUSU VE ÜYELERİ HAPİS YATMIŞ EMEKLİ JANDARMA TUĞGENERAL VELİ KÜÇÜK, EMEKLİ ÖZEL HAREKÂT DAİRE BAŞKANI İBRAHİM ŞAHİN, ESKİ ÖZEL KUVVETLER ALAY KOMUTANI EMEKLİ ALBAY LEVENT GÖKTAŞ GİBİ UZUN SÜRE ERGENEKON DAVASININ TUTSAĞI OLMUŞ YURTSEVERLERİN BULUNDUĞU BİR BİLGİLENME VE BİLGİLENDİRME PLATFORMUDUR. MİSYONUMUZ BİLGİLİ TOPLUM, GÜÇLÜ TÜRKİYE‘DİR”.

ÖZEL BÜRO GRUBU ÜLKEMİİZİN HALİ HAZIRDAKİ SORUNLARI HAKKINDA ARAŞTIRMA YAPAN, ÜLKEMİZE YÖNELİK HAİN İTTİFAKLARI DEŞİFRE ETMEK MAKSADIYLA İSTİHBARAT VE ARAŞTIRMA UZMANLARI TARAFINDAN TESİS EDİLMİŞ SİVİL İNSİYATİFLE KURULMUŞ BİR AÇIK İSTİHBARAT PLATFORMUDUR. BU GRUPTA KURALLARA UYMAK ŞARTIYLA HER GÖRÜŞ ÖZGÜRCE PAYLAŞILABİLİR. AMA GRUBUMUZUN TEK BİR ÇİZGİSİ VARDIR O DA KEMALİZM’DİRJİTEM – TÜRKÜN YUMRUĞU

BASINDA ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU

HABER TARİHİ : 20.09.2008

FETULLAHÇILARIN GÜÇLÜ OLDUĞU 2008 SENESİNDEN BİR HABER. 

Konsolosluğu saldırı emri 'içeriden'

Konsolosluğu saldırı emri ‘içeriden’

ABD’nin İstanbul Başkonsolosluğu saldırısının lideri Erkan Kargın’ın, cezaevinde bulunan Ergenekon’un kilit ismi Erkut Ersoy’la 3 kez telefonla görüştüğü anlaşıldı 

 
ABD’nin İstanbul Başkonsolosluğu’na düzenlenen, 3 polis memurunun şehit olduğu, 3 teröristin ölü ele geçirildiği kanlı saldırının talimatının cezaevinden verildiği ortaya çıktı. Ölüm timinin lideri Erkan Kargın’a talimatı, halen Kandıra Cezaevi’nde tutuklu bulunan Ergenekon örgütünün istihbarat sorumlusu Erkut Ersoy’un verdiği ileri sürüldü. Öldürüldüğünde üzerinde bir cep telefonu ile iki SİM kart bulunan Kargın’ın, Kandıra Cezaevi’ndeki Ersoy ile mayıs ve haziran aylarında 3 kez görüştüğü, ayrıca yine aynı dönemde 3 kez de Ergenekon örgütünün üst düzey 2 tutuklu yöneticisiyle de görüşme yaptığı tespit edildi.

Sarıyer caddesi İstinye sırtında yaptırılan ve 2003 yılında hizmete giren ABD’nin İstanbul Başkonsolosluğu’nun vize giriş kapısının bulunduğu Kaplıcalar caddesindeki polis noktası, 9 Temmuz günü kanlı bir saldırının hedefi olmuştu. Kanlı saldırıda 3 polis memuru şehit düşmüş, Erkan Kargın, Bülent Çınar ve Muhsin Raif Topgil ölü ele geçirilmişti. Yapılan operasyonlarda birçok kişi gözaltına alınmıştı. Dursun Patan’ın, saldırganları olay yerine götüren korsan taksici olduğu ortaya çıkmıştı.

CEP TELEFONU ELE VERDİ
Ölü ele geçirilen ve ölüm timinin lideri olduğu belirlenen Erkan Kargın’ın üzerinden çıkan bir cep telefonu ile 2 SİM kart incelemeye alınmıştı. 2007 yılında Afganistan’dan Türkiye’ye dönen Kargın’ın, eylem öncesinde, devlet içinde görevli bazı kişilerle ilişkisi olduğu iddia edilmişti. Ayrıca Kargın’ın saldırıya giderken sık sık cep telefonuyla görüştüğü de ortaya çıkmıştı. Görüşme trafiğini inceleyen polis, saldırganların ‘dini motifli’ bir örgüte üye olduklarını tespit etti. Kargın ve diğer teröristlerin örgütle “gönüllü bağlantı” kurduklarını belirledi.

KANDIRA’DA TUTUKLU
Ölüm timinin lideri Erkan Kargın’a talimatı, halen Kandıra Cezaevi’nde tutuklu bulunan, Ergenekon örgütünün istihbarat sorumlusu Erkut Ersoy’un verdiği ileri sürüldü. Kargın’ın cep telefonu ile iki SİM kartında yapılan incelemede, halen Kandıra Cezaevi’nde tutuklu bulunan Erkut Ersoy ile mayıs ve haziran aylarında 3 kez görüştüğü belirlendi. Kargın’ın saldırı talimatını bu görüşmede aldığı ileri sürüldü. Ayrıca aynı aylarda 3 kez de Ergenekon örgütünün üst düzey iki yetkilisiyle de görüştüğü tespit edildi.

3 polis şehit olmuştu
9 temmuz günü ABD’nin İstanbul Başkonsolosluğu’na kanlı bir saldırı düzenlendi. Saldırıda 3 polis memuru şehit düşmüş, Erkan Kargın, Bülent Çınar ve Muhsin Raif Topgil ölü ele geçirilmişti. Yapılan operasyonlarda Cebrail Koşaraslan, Dursun Patan, Reşat Anlı, Servet Çınar, Atilla Çınar, Kadir Kayısı, Metin Kargın, Mahir Anlı, Volkan Üner ve Nurullah Şenol gözaltına alınmıştı. Cumhuriyet savcılığınca ifadeleri alınan zanlılardan Dursun Patan’ın tutuklanmıştı. Patan’ın, saldırganları olay yerine götüren korsan taksici olduğu ortaya çıkmıştı.
 
Talimatı veren Ersoy örgütün istihbaratçısı

Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklanan Erkut Ersoy’un ise örgütün ‘en kilit isimlerden biri’ olduğu ortaya çıktı. Erkut Ersoy, 22 Ocak günü Veli Küçük grubuyla birlikte, üçüncü dalga operasyonunda gözaltına alındı. 39 yaşındaki Ersoy, 25 Ocak günü ‘örgüt üyesi olmak, kişisel verilerin hukuka aykırı kaydedilmesi’ suçundan tutuklanarak Kandıra F Tipi Cezaevi’ne konuldu. Ergenekon iddianamesine göre Erkut Ersoy örgüte, ‘Paşa’ kod adlı emekli kurmay albay Fikri Karadağ’a bağlı olarak, örgütün istihbarat yapılanmasının başında olan kişi olarak girdi. Suçu ise ‘Örgüt adına istihbarat toplamak.’ Ersoy, kurduğu Özel Büro isimli internet sitesiyle önce kendisine ‘yaman’ bir istihbaratçı kimliği yarattı. Türkiye’yi yakından ilgilendiren konular hakkında araştırma yapıp, sorunlara cevap arayan sivil bir inisiyatifle oluşturulmuş olarak tanıtılan sitenin amacı, ‘Başta PKK olmak üzere her türlü terör örgütüne karşı ve sözde Ermeni soykırımı konularında çalışan Ermeni lobicilerine karşı mücadele’ olarak açıklandı. Ancak İstihbarat Grubu bünyesinde zamanla alt gruplar, zamanla da geniş bir istihbaratçı ağı oluşturdu.

“HER KILIKLA İÇLERİNDE”
Ersoy, bir telefon konuşmasında arkadaşına durumu şöyle anlattı. “Sürekli sahadayız. Düzce’deki PKK’yla ilgili çalışmaları üstlendim. Hizbullah olsun, diğer İslami fonksiyonlar biraz bu ortamdan da cesaret bulup, Kuran kursları açıyorlar. Biz de uyanığız, devamlı ortamlara giriyoruz, çıkıyoruz, arkadaşlarımız her türlü kılıkla onların içerisindeler.. Elemanlar çarşaflı, cübbeli geziyorlar…” Sürekli “derin devlet, teşkilat” sözlerini kullanan Ersoy, bazı telefon konuşmalarında kendisinin Genelkurmay ve Emniyet tarafından takdir edildiğini anlatıyor.

(Sabah) 

LİNK :

https://www.haber7.com/guncel/haber/346181-konsoloslugu-saldiri-emri-iceriden

HABER LİNKİ :

Kuvacıların gizli istihbarat teşkilatı

HABER LİNKİ : https://www.haber7.com/guncel/haber/220742-kuvacilarin-gizli-istihbarat-teskilati

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU BASIN SÖZCÜSÜ VE İSTİHBARAT UZMANI ERKUT ERSOY BASIN’DA !!!!

***

ÖZEL BÜRO GRUBU MICROSOFT TEAMS COMMUNITY

KATILMA LİNKİ :

https://teams.live.com/l/community/FEAyyTOiiFitOdhzwM

***

Aşağıdaki mail gruplarımızdan ÖZEL BÜRO GRUBU, TÜRK SİYASET ve GÜVENLİK AKADEMİSİ , TÜRK STRATEJİ KURUMU ve MK ULTRA & ELECTRO MAGNECTIC SURVEILLANCE MAIL GRUBU kamuya açıktır. Üye olarak 1 adet GMAIL adresinizle paylaşımları takip edebilirsiniz. Bu 4 mail grubunun üzerine tıklayın ve ABONE olun. Diğer mail gruplarına dışarıdan üye alınmıyor.

Mail grubunun üzerine tıklayın ve g-mail adresiniz ile 1 dk. içinde üye olun. Paylaşımlar bilgisayarınıza, tabletinize veya akıllı telefonunuza gelsin !!!

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT MAIL GRUBU

DIŞARIDAN ÜYE KABUL EDİLİYOR.

1. TÜRK SİYASET VE GÜVENLİK AKADEMİSİ MAIL GRUBU

DIŞARIDAN ÜYE KABUL EDİLİYOR.

2. TÜRK STRATEJİ KURUMU MAIL GRUBU

DIŞARIDAN ÜYE KABUL EDİLİYOR.

3.​​​​​​ WORLD INTELLIGENCE SERVICES MAIL GRUBU

DIŞARIDAN ÜYE KABUL EDİLMİYOR.

4. USA & EUROPEAN PRESS LIST MAIL GRUBU

DIŞARIDAN ÜYE KABUL EDİLMİYOR.

5. ABD & Avrupa Parlamentoları MAIL GRUBU

DIŞARIDAN ÜYE KABUL EDİLMİYOR.

6. İstanbul Emlakçıları MAIL GRUBU

DIŞARIDAN ÜYE KABUL EDİLMİYOR.

7. MK ULTRA & ELECTRO MAGNECTIC SURVEILLANCE MAIL GRUBU

DIŞARIDAN ÜYE KABUL EDİLİYOR.

8. TBMM MİLLETVEKİLLERİ İLETİŞİM MAIL GRUBU

DIŞARIDAN ÜYE KABUL EDİLMİYOR.

9. TERÖR ÖRGÜTLERİ VERİTABANI MAIL GRUBU

DIŞARIDAN ÜYE KABUL EDİLMİYOR.

10. TÜRK BASINI MAIL GRUBU

DIŞARIDAN ÜYE KABUL EDİLMİYOR.

11. TÜRKİYE BÜYÜKELÇİLİKLERİ MAIL GRUBU

DIŞARIDAN ÜYE KABUL EDİLMİYOR.

12. TÜRKİYE HAKİM VE SAVCILAR İLETİŞİM LİSTESİ MAIL GRUBU

DIŞARIDAN ÜYE KABUL EDİLMİYOR.

13. TÜRKİYE İŞ DÜNYASI PLATFORMU MAIL GRUBU

DIŞARIDAN ÜYE KABUL EDİLMİYOR.

14. ÖZEL BÜRO RESMİ İHBAR HATTI MAIL GRUBU

DIŞARIDAN ÜYE KABUL EDİLMİYOR.

Biz, her zaman ve daima, yasaların bize tanımış olduğu bilgi edinme ve düşünceyi paylaşma ilkesine uygun olarak davrandık, tamamen yasalar çerçevesi içerisinde faaliyet gösterdik. Ki bugüne kadar çok sayıda art niyetli kişinin, bu arz etmiş olduğumuz faaliyetlerimizi durdurma, engelleme çabalarına karşı dimdik ayakta durduk. Bu da şu ana kadar kamu yararı gözettiğimizin en bariz göstergesidir. Bize inanan, el veren, destek olan tüm yurtseverlere şükran borçluyuz, hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz. Aşağıda ilgi alanımıza giren konuların bir özeti bulunuyor. Ağırlıklı olarak bu konularda paylaşım yapsak ta bunun yanı sıra yurtsever takipçilerimizin araştırılmasını istediği konularda da ekipçe araştırma yapıyor ve paylaşıyoruz. Bize ulaşmak için www.ozelburogrubu.com sitemizin İLETİŞİM bölümünü kullanabilirsiniz.

YURTTA VE DÜNYADA NE OLUYOR MERAK EDİYORSANIZ BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN !!!!

ÖZEL BÜRO GRUBU

İlgilendiğimiz, araştırdığımız ve paylaştığımız konular özetle şunlar;

 • Elektronik ve Dijital Güvenlik, Teknik Takip,

 • SIG-NET, SIG-INT, HUMINT, Agent Network, OSINT, IMINT, MASINT,

 • ECHELON & Carnivera & Promis & Dig-Int & KEYSMART,  MicroWave, Enfopol,

 • EDG : Elektro Manyetik Dinleme, Tempest, TETRA, QEEG

 • Uzaktan Zihin Kontrolü, NöroPsikolojik Checkup ve Zihin Haritalama,

 • Targeted Individuals, Electro-Magnetic Surveillance, Telegram, MK ULTRA,

 • Tavistock Enstitüsü, CFR, BİLDERBERG,

 • Uydu haberleşme sistemleri, Project L.U.C.I.D., UKUSA,

 • Nüfuz Casusluğu, Sanayi ve Teknolojik Casusluk,

 • Dijital iletişim, GPS & GPRS sistemleri,

 • Elektro-Manyetik istihbarat ve iletişim sistemleri,

 • Gizli Askeri Teknolojiler, Askeri istihbarat teknolojisi, İnsansız Hava Araçları (İHA),

 • Psikolojik Savaş ve Teknolojisi, Uluslararası Gizli Topluluklar,

 • Derin Devlet ve Terminolojisi, Lokal ve Global Terörizm,

 • Anti-terör kontrol ekipmanları, Psikoloji ve istihbarat alanında kullanımı,

 • Lokal ve Global istihbarat servisleri, Küresel Güvenlik ve Strateji Kurumları, İlluminati,

 • Finansal suçlar ve kontrol mekanizmaları,

 • Temel istihbarat prensipleri ve terminolojisi,

 • Dijital sabotaj ve suikast ekipmanları,

 • Suçla mücadele teknikleri, Kontr-Espiyonaj techizatı,

Bize ister fax hattımız isterseniz e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hello Fax : +1 202 951 8604 & E-Posta : ozel-buro@mit.ist

BLOGLARIMIZ


 
1. http://stratejikplanblog.wordpress.com

SİTE AKTİF DURUMDA. YURT İÇİ ERİŞİME KAPALI ANCAK VPN İLE GİRİLEBİLİYOR !

2. https://stratejikguvenlik.wordpress.com –

SİTE AKTİF DURUMDA. YURTİÇİNE DE AÇIK. VPN GEREKMEZ !!!

3. http://istihbaratsahasi.wordpress.com

SİTE AKTİF DURUMDA. YURT İÇİ ERİŞİME KAPALI ANCAK VPN İLE GİRİLEBİLİYOR !

4. http://derinistihbarat.wordpress.com

SİTE AKTİF DURUMDA. YURT İÇİ ERİŞİME KAPALI ANCAK VPN İLE GİRİLEBİLİYOR !

5. http://derinstrateji.wordpress.com

SİTE AKTİF DURUMDA. YURT İÇİ ERİŞİME KAPALI ANCAK VPN İLE GİRİLEBİLİYOR !

6. http://istihbaratalani.wordpress.com

SİTE AKTİF DURUMDA. YURT İÇİ ERİŞİME KAPALI ANCAK VPN İLE GİRİLEBİLİYOR !

7. http://stratejikistihbarat.wordpress.com

SİTE AKTİF DURUMDA. YURT İÇİ ERİŞİME KAPALI ANCAK VPN İLE GİRİLEBİLİYOR !

8. http://istihbaratveanaliz.wordpress.com

SİTE AKTİF DURUMDA. YURT İÇİ ERİŞİME KAPALI ANCAK VPN İLE GİRİLEBİLİYOR !

9. https://istihbaratblog.wordpress.com

SİTE AKTİF DURUMDA. YURT İÇİ ERİŞİME KAPALI ANCAK VPN İLE GİRİLEBİLİYOR !

10. https://stratejikplanblog.wordpress.com

SİTE AKTİF DURUMDA. YURT İÇİ ERİŞİME KAPALI ANCAK VPN İLE GİRİLEBİLİYOR !

11. https://teskilatimahsusa.wordpress.com

SİTE AKTİF DURUMDA. YURT İÇİ ERİŞİME KAPALI ANCAK VPN İLE GİRİLEBİLİYOR !

12. http://teknolojivearastirma.blogspot.com.tr

SİTE AKTİF DURUMDA. YURTİÇİNE DE AÇIK. VPN GEREKMEZ !!!

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU WHATSAPP HATTI NUMARASI : + (90) 539-570-2295

Whatsapp ve Telegram listelerimizde KURALLARA UYMAK şartı ile sohbet edebilir, paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz.

ARADA SIRADA GRUP KURALLARINI HATIRLATMA GEREĞİ DUYUYORUZ. AMACIMIZ ÖZEL BÜRO GRUBU WHATSAPP LİSTELERİNİN İLETİŞİM KALİTE VE SEVİYESİNİ DAİMA YUKARIDA TUTMAKTIR. 

TARTIŞMAK İYİDİR AMA KARŞILIKLI SAYGI OLURSA. O NEDENLE LÜTFEN TARTIŞMANIN DOZUNU KAÇIRMAYIN. AKSİ HALDE İHRAÇLAR GÜNDEME GELEBİLİR. BU KURALLARA UYMAYANLAR KESİNLİKLE İHRAÇ EDİLİRLER.

1. GRUP GENELİNE PORNOGRAFİK, KÜFÜRLÜ, TEHDİT İÇERİKLİ, BÖLÜCÜ, YIKICI, İRTİCAİ NİTELİKLİ, REKLAM VE YASADIŞI PROPAANDA MALZEMESİ İÇEREN PAYLAŞIM GÖNDERENLER,

2. BACIM, USTA, ABİSİ, BİRADER, AJAN, HACIM, HOCAM, YEĞENİM, CİĞERİM, KANKİ, PANPİ, KRAL, EMMİ, AMCAOĞLU, TEYZEOĞLU, KUZEN, MORUK, ABLASI, GİBİ ARGO HİTAPLARLA DOLU İÇERİK PAYLAŞMAK, (TÜM KATILIMCILAR BİRBİRİNE BEYFENDİ YADA HANIMEFENDİ DİYE HİTAP EDEBİLİR. GEREKMESİ HALİNDE SAMİMİYET DURUMU UYGUNSA ALİ ABİ YADA FATMA ABLA GİBİ HİTAPLARI KARŞI TARAFIN RIZASI İLE KULLANABİLİR)

3. GRUP GENELİNDE MESNETSİZ İDDİALAR VE İSPAT EDİLEMEYEN TARZDA GERÇEKLİĞİ OLMAYAN İÇERİK PAYLAŞMAK,

4. BAYAN ÜYELERİ WHATSAPP ÜZERİNDEN YADA TELEFON İLE RAHATSIZ ETMEK,

5. VİRÜS VE TROJAN İÇEREN LİNKLER PAYLAŞMAK,

6. ÜYELERDEN VE EKİPTEN BORÇ PARA TALEP ETMEK, YADA MADDİ YARDIM İSTEMEK,

7 BAŞKA SİTELERİN YADA WHATSAPP LİSTELERİNİN REKLAMINI YAPMAK,

8. MODERATÖRLERİN UYARILARINI DİKKATE ALMAYANLAR,

9. DİNSEL VE SİYASET İÇERİKLİ İÇERİK GÖNDERENLER,

10. GRUP GENELİNDE ŞAHSİ MESELELERİNİ (Kİ BU BİR SUÇ DUYURUSU, DOLANDIRCILIK DAVASI, HAKARET VEYA TEHDİT KONULARI GİBİ ŞAHSİ KONULAR) SÜREKLİ GRUP GENELİNE YAZANLAR, GRUBU İLGİLENDİRMEDİĞİ HALDE ŞAHSİ KONULARINI YAZMAKTA ISRARCI OLANLAR, ÖNCE 1 KEZ UYARILIR, ISRARCI DAVRANIŞLARIN SÜRDÜRÜLMESİ HALİNDE ÜYE HEM İHRAÇ EDİLİR HEM DE GRYBA TEKRAR GİREMESİN DİYE BAN’LANIRLAR. (YASAKLANIRLAR). ÇÜNKÜ ÖZEL BÜRO GRUBU DUYURU ODASI BİR HAK ARAMA YERİ DEĞİLDİR. HAK ARANACAK YER TÜRKİYE CUMHURİYETİ MAHKEMELERİ VE SAVCILIK MAKAMIDIR. DERDİNİZİ VE SIKINTINIZI VE SUÇ DUYURULARINI SAVCILARA ANLATMALISINIZ. DUYURU ODASINDA BİRBİRİNDEN FARKLI NEDEN İLE BİRARADA OLAN ÜYELERE DEĞİL. BUNU DA ÖNEMLE BİLDİRİRİZ.

11. GRUP GENELİNE SİLAHLI KÜLAHLI TAM TEÇHİZAT FOTO GÖNDERMEK, SİLAH GÖSTERİP TEHDİT ETMEK YADA İMALI İFADELER YAZMAK DİREK İHRAÇ SEBEBİDİR. AYNI ZAMANDA BU ÜYELER BANLANIRLAR.

DUYURU ODASINDA MÜRACAAT EDEBİLECEĞİNİZ MODERATÖRLERİMİZ ŞUNLARDIR. GRUP İLE İLGİLİ HERHANGİ BİR SORUNUZ OLURSA DANIŞABİLİRSİNİZ.

1. ANIL TALHA B.
2. CENK G.
3. DÜZGÜN G.
4. MEHMET ERKUT C.
5. TONGUÇ A.
6. YALÇIN K.

MODERATÖRLERE NOT :

1. İHRAÇ ETTİĞİNİZ HER ÜYEDEN SONRA GRUP GENELİNE HİTABEN HANGİ ÜYENİN İHRAÇ EDİLDİĞİNİ, HANGİ NEDENDEN İHRAÇ EDİLDİĞİNİ MUTLAKA YAZIN. BÖYLECE GRUP GENELİNDE ADALETLİ BİR YÖNETİM UYGULADIĞIMIZA TÜM ÜYELER ŞAHİT OLSUN.

2. LÜTFEN KİŞİSEL MESELELERİNİZİ YÖNETİMDEYKEN KARARLARINIZA ETKİ EDECEK ŞEKİLDE KARIŞTIRMAYIN.

3. ŞAHSİ HUSUMET BESLEDİĞİNİZ İÇİN SUÇSUZ BİR ÜYEYİ İHRAÇ ETMEYİN. BU KARAR SİZİNDE İHRACINIZA NEDEN OLABİLİR.

4. İHRAÇ ETTİĞİNİZ HER ÜYEYİ GRUP BASIN SÖZCÜSÜ ERKUT ERSOY‘A BİLDİRİN.

KURALLARA UYMAYAN ÜYELER ÖNCEDEN UYARILMAKSIZIN ÖZEL BÜRO GRUBU WHATSAPP LİSTELERİNDEN İHRAÇ EDİLİRLER. AYRICA LİSTELERE TEKRAR GİREMESİNLER DİYE BANLANIRLAR. (YASAKLANIRLAR). “KURALLARI BİLMİYORDUM” ŞEKLİNDEKİ İFADELER GEÇERSİZDİR. BU LİSTELERE GİREN HERKESİN BU KURALLARI BİLDİĞİ VE UYACAĞI VARSAYILIR.

TEŞEKKÜRLER.

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU ÜST YÖNETİMİ

Gönderdiğiniz tüm fakslar titizlikle okunmakta ve cevaplanmaktadır.

Telegram Paylaşım Listesi :

https://t.me/ozelburopaylasimgrubu

Telegram Sohbet Listesi :

https://t.me/ozelburosohbet

Whatsapp Tartışma ve Sohbet Odası :

https://chat.whatsapp.com/GNw6q5uW0K17cvylDoxaJc

Whatsapp Paylaşım Listesi :

https://chat.whatsapp.com/5xMO8XLEL2JDZSVyV3ivxj

Whatsapp Paylaşım Listesi :

https://chat.whatsapp.com/GJqiUoTICfqJEh1hv8iNw8

Whatsapp Duyuru Listesi:

https://chat.whatsapp.com/E99mtmm8cLaJEOvP22pJix

ÖZEL BÜRO GRUBU SOSYAL MEDYA HESAPLARI

 1. twitter.com/OzelBuroTurkiye

 2. facebook.com/specialbureautr

 3. facebook.com/ozelburoturkiye

 4. facebook.com/TC.OZEL.BURO

 5. facebook.com/groups/zihin.kontrolu

 6. facebook.com/groups/ozel.buro.turkiye

 • DEĞERLİ YURTSEVERLER, KATALOG SUÇLARA DAİR 7/24 SİTEMİZ ÜZERİNDEN İHBAR GÖNDEREBİLİRSİNİZ. ÖZELLİKLE, TERÖR ÖRGÜTLERİ VE TERÖR OLAYLARI, ORGANİZE SUÇ VE MAFYA, NARKOTİK VE UYUŞTURUCU MADDE SATIŞI, ATATÜRK’E YÖNELİK NEFRET SUÇLARI, İRTİCAİ DİN TÜCCARLIĞI SUÇLARI, TARİHİ ESER KAÇKAÇILIĞI VE YASADIŞI SİLAH SATIŞI GİBİ KONULARDAKİ İHBARLARINIZ TİTİZLİKLE İNCELENECEK VE RESMİ KURUMLAR NEZDİNDE SONUÇLANDIRILACAKTIR.

Tüm ihbarlar titizlikle okunuyor, ilgili kurumlara raporlanıyor ve sonucunu hassas bir şekilde takip ediyoruz.

İHBAR, MESAJ, DİLEK VE ELEŞTRİLERİNİZİ YAZIN GÖNDERİN. EN KISA SÜREDE GERİ DÖNÜŞ YAPILACAKTIR. EĞER GERİ DÖNÜŞ YAPILMAMIŞSA MUHTEMELEN İLGİ ALANIMIZA GİRMEYEN BİR KONUDA BAŞVURU YAPTIĞINIZ İÇİN DİKKATE ALINMAMIŞTIR. BİLGİNİZE SUNULUR.