Araştırma Setleri

Değerli Yurtsever Merhaba,

Araştırma konularına merak duyduğunuzu tahmin ediyorum. Bu nedenle size de tavsiyede bulunayım istedim.

ÖZEL BÜRO GRUBU’nun 451 farklı konuda 5 yıllık çalışma sonucu ortaya çıkardığı Dünyanın en büyük İstihbarat Arşivi projesini dikkatinize sunarım.

İçerik bilgilerini görmek isterseniz aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

İnternette doğru, tarafsız ve kapsamlı bilgi bulmak kolay iş değildir, siz de çok iyi bilirsiniz. Bu setler sanırım büyük bir ihtiyacı karşılamış olacak. Araştırma ve inceleme faaliyetlerinizde çok yardımcı olacağını zannediyorum. Malum vakit nakittir.

İnsanlar bu kadar yoğun çalışırken ilgilendikleri yada merak ettikleri konulara yeterince zaman ayırıp araştıramıyorlar, bulsalar da ne kadar güvenilir tartışmalı. Bu setler ise 1 tıklama ile sorularınıza cevap verecek içeriğe sahip.

Bildiğiniz gibi Türkiye’de okuma alışkanlığı pek yok. Bir Japon vatandaşı yılda 55-60 civarı kitap okurken, eğitimli bir Türk kitapsever bile yılda en fazla 15 civarı kitap okuyor. ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU Araştırma ekibi bu eksiklikten yola çıkarak yeni bir proje hazırladı.

Bu konuda bilginiz olmadığını varsayarak size de iletmek istedim. Ancak sınırlı miktarda olduğu için önceliği üyelerimize verdik. Önce üyelere sunacağız, kalan miktarını da kamuoyuna servis edeceğiz.

Hangi set ile ilgileniyorsanız bize yazın detaylı anlatalım. Ya da ekteki dosyaları inceleyebilirsiniz. Satın almanız halinde ÖZEL BÜRO GRUBU’nun araştırma faaliyetlerine de destek olmuş olacaksınız. Peşin teşekkürlerimizle,

451 FARKLI KONUDA İÇERİK, ON BİNLERCE MAKALE, YÜKSEK LİSANS VE DOKTORA TEZİ, VİDEOLAR SİZİ BEKLİYOR !!!!

ÖNEMLİ NOT : ARAŞTIRMA SETLERİ hakkında İÇERİK BİLGİLERİNİ aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

İNDİRME LİNKİ : https://disk.yandex.com.tr/i/quqyrDSky-EWGw

***

DUYURU : ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU ARAŞTIRMA & ARŞİV SETLERİ İÇERİKLERİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ AŞAĞIDADIR !!!!!

LİNK : https://bit.ly/3Fge0jQ

***

ÖNEMLİ NOT : ARAŞTIRMA SETLERİ hakkında AÇIKLAMALARI aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

İNDİRME LİNKİ : https://disk.yandex.com.tr/d/99cczCkol7d2Fw

FİYATLANDIRMA BİLGİSİ

  1. 1.     Setlerimizi PREMIUM SET olarak alırsanız tek set için 398 TL’dir. Setleri ister Flash Diske isterseniz harici bir harddiske kaydedip gönderebiliriz. 256 gigabyte’lık Flash diski yada harici harddiski alıcı temin ederse her set için fiyat 398 TL’dir. Flash diski yada harici harddiski biz temin edersek o zaman güncel fiyat bilgisi üzerinden temin edip faturası ile beraber kargolarız.

  2. Arzu etmeniz halinde 1 terabyte hacmindeki ARŞİV SETLERİNİ ister 256 GB’lik 4 adet flash diske, isterseniz 1 terabyte’lık harici bir harddiske yükleyip gönderebiliriz. Bu durumda toplam ücreti, 0 hiç kullanılmamış flash disk yada harici harddisk fiyatı + 3,500 TL oluyor. 1 terabyte’lık bir harici harddisk şu anda piyasada Kasım 2023 tarihi itibarı ile ortalama 1,000 TL’den satılıyor.

ÖZEL BÜRO GRUBU resmi üyesi iseniz % 30 indirimli alabilirsiniz.

Eğer internetten indirmek isterseniz ödeme kontrolünden sonra size bilgisayarınıza indirebilmeniz için İNDİRME – (DOWNLOAD)  LİNKLERİ verilecek. Siz de linkleri kullanarak ARŞİV SETLERİ İÇERİĞİNİ bilgisayarınıza indirebileceksiniz.

Toplam Fiyat : 3,500 TL’dir.

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU RESMİ ÜYESİ iseniz % 30 indirimli edinebilirsiniz.

Sipariş için Whatsapp hattımızı arayın – +90- 539-570-2295 yada ozel-buro@mit.ist

Keyifli paylaşımlar dileği ile saygılarımı sunar, iyi günler dilerim.

Bu setler, ÖZEL BÜRO GRUBU Araştırma ekibimizin 5 yıllık çalışması sonucu ortaya çıkarılmıştır ve ne ülkemizde ne de dünyada bir benzeri yoktur.

Erkut Ersoy

E. İst. Uzm.

ÖZEL BÜRO GRUBU

www.ozelburogrubu.com